Co założyć na imprezę firmową?

Co założyć na imprezę firmową?

Każda z nas ma do perfekcji opanowany dress-code obowiązujący w swojej pracy. Ale co założyć na imprezę firmową? To nie lada wyzwanie! Sezon wakacyjny sprzyja organizowaniu przez pracodawców imprez integracyjno-rozrywkowych. Czasami będzie to po prostu wspólna wizyta w restauracji, innym razem weekend w eleganckim hotelu, a czasem niekonwencjonalne formuły, takie jak wizyty w modnych ostatnio pokojach zagadek. Wybór kreacji będzie tutaj wypadkową norm przyjętych na co dzień w danej organizacji oraz charakteru planowanej integracji.

Kolacja w restauracji

Jeżeli propozycją jest wspólne wyjście do restauracji – sprawa jest stosunkowo prosta. Wybierz elegancką sukienkę, najlepiej w stonowanych odcieniach, pamiętając by nie odsłaniać zbyt wiele. Dobrym wyborem będzie połyskująca Malena. Szmaragdowa tkanina o szlachetnym składzie nadaje klasy i elegancji. Fason midi, z długim rękawem pozwala na założenie jej nawet do wykwintnej restauracji. Wiązanie przy dekolcie oraz rękawach ozdabiają klasyczny krój. Będziesz w niej czuć się kobieco i atrakcyjnie, ale profesjonalnie. Koleżanki mogą zazdrościć, a koledzy podziwiać styl.

Co założyć na imprezę firmową? Elegancka szmaragdowa sukienka MALENA to dobre rozwiązanie

Sukienka MALENA to świetna kreacja na eleganckie wyjście do restauracji

Sporty chic

Co założyć na imprezę firmową, która obejmuje dodatkowe atrakcje jak wizyty w pokojach zagadek, kręgle lub rodzinny piknik na powietrzu? Tutaj idealny będzie strój sporty chic – lekkie sukienki i zestawy, które mają elegancki charakter, ale można je połączyć chociażby ze sportowym obuwiem. Idealne będą beżowe spodnie Sejny z bluzką Elsa. Dopasowane cygaretki to elegancka propozycja, jednak długość 7/8 zapewnia luźniejszy charakter. Są zapinane z boku, dzięki czemu pasują na każdą sylwetkę.  Elastyczny, wygodny materiał, daje komfort noszenia niezależnie od planowanych rozrywek. Bluzka z eleganckiego materiału, ale w luźnym fasonie ze ściągaczami, dopełni stylizację sporty chic. 

Co założyć na imprezę firmową? Spodnie SEJNY i bluzka ELSA stworzą doskonałe połączenie

Spodnie SEJNY i bluzka ELSA to modny zestaw w stylu sporty chic idealny na imprezę firmową

Wyjazd weekendowy

Jeśli twoja firma zaplanowała integrację wyjazdową – najważniejsze będzie sprawdzenie miejsca noclegu: czy to eleganckie centrum konferencyjne czy ekologiczna agroturystyka? Zależnie od tego możesz skupić się na ubraniach w stylu eleganckim, smart casual lub po prostu sportowym. Pamiętaj jednak, by zawsze mieć przy sobie chociaż jedną elegancką sukienkę, która nada się na kolację w restauracji. Pomoże ci też na pewno wpis o tym, jak się pakować. 

Pamiętaj też o ważnym triku – zawsze uratują cię szpilki! Gdy zmienisz buty na szpilki od razu dodasz szyku całej stylizacji. To może okazać się bardzo pomocne, jeśli impreza jest bezpośrednio po godzinach pracy; możesz od rana założyć ulubioną sukienkę, ale o 17 zmienić baletki na szpilki, dołożyć naszyjnik i rozpuścić włosy – efekt murowany!