Indywidualne podejście – sukienka specjalnie dla Ciebie

Indywidualne podejście – sukienka specjalnie dla Ciebie

Od początków istnienia, Bee Collection tworzą kobiety, dla kobiet. Wiemy, jak ważny jest odpowiedni wygląd i jak bardzo potrafi się on przełożyć na dobre samopoczucie. Okazuje się to szczególnie istotne podczas ważnych wydarzeń w życiu, większych uroczystości, oficjalnych spotkań, kiedy ważne jest zrobienie dobrego wrażenia. Dlatego od lat dbamy o to, by nasze Klientki czuły się komfortowo.

Zdajemy sobie sprawę, że każda z Was jest inna, a jej figura indywidualna, dlatego mamy do niej indywidualne podejście. Pamiętamy o tym, projektując swoje kolekcje; również wtedy, kiedy opisujemy rozmiarówkę. Jednak dla zwiększenia Waszego komfortu, oferujemy również drobne poprawki, wykonywane w cenie.

Skracanie długości

Ważne jest dla nas, żeby nasze sukienki służyły Wam jak najlepiej, a nie były wydatkiem na jedna okazję. Duża część naszych sukienek jest projektowana na formalne spotkania, dlatego najczęściej są one w „bezpiecznej” długości midi. To długość odpowiednia na praktycznie każdą okazję, jednocześnie pasująca do praktycznie wszystkich typów budowy.
Jeżeli chcesz, żeby Twoja sukienka była krótsza – nie ma problemu.
Najłatwiej, jeśli przyjdziesz na przymiarkę do naszego salonu przez zakupem. Ale jeśli zdecydujesz się na zakup przez sklep internetowy, również jest to wykonalne. Chętnie się z Tobą zdzwonimy, by potwierdzić Twój wzrost i omówić pożądaną długość i szczegóły zakupu.

Długość na życzenie, czyli indywidualne podejście do klientek

Skracanie długości sukienki

szycie na miarę, skracanie na życzenie, dopasowanie

Skracanie sukienek, czyli długość jaką sobie wybierzesz

Dopasowanie w talii, skracanie rękawów i długości

Krótszy rękaw czy dopasowana talia, takie osobiste korekty wykonujemy bez dodatkowych opłat.

Dopasowanie do sylwetki

Zdarza się, że sukienki, które mierzysz są niedopasowane w biuście? Może masz figurę gruszki i potrzebujesz  szerszy dół, a mniejszą górę? Lub po prostu rozmiar Twojego biustu nie wpisuje się w standardowe rozmiarówki? Jesteśmy w stanie dopasować górną część sukienki.
Jeżeli masz odwrotny problem, oczywiście też jesteśmy w stanie pomóc. Jeśli sukienka wydaje Ci się zbyt opięta na biodrach, a góra układa się odpowiednio – pomożemy ją dopasować do Twojej sylwetki. 

 

Dopasowanie sukienki w biuście, indywidualne poprawki

Zdejmowanie miary czyli indywidualne dopasowanie do każdej figury

Szycie indywidualne, na miarę czyli profesjonalne podejście

Drobna korekta, czyli dopasowanie do sylwetki

Borykasz się jeszcze z innym problemem podczas wyboru sukienki idealnej? Chętnie Ci pomożemy. Napisz do nas lub zadzwoń – postaramy się doradzić, wybrać najlepszy fason i zaproponować ewentualne potrzebne poprawki.

Serdecznie zapraszamy też do odwiedzania nas w salonie firmowym w Łodzi (ul. Drewnowska 77).

Szukając kreacji, zwróć uwagę na opisy naszych produktów. Niektóre z nich są specjalnie opracowane tak, by tuszować pewne dysproporcje w budowie i zapewniać maksymalny komfort noszenia. Są fasony, które pozwalają ukryć krągłości (na przykład sukienka Zuzanna) lub rozkloszowany dół, tuszujący uda (jak w sukience Eleni).  Konkretne fasony dekoltów pozwalają uwydatnić biust, który wydaje Ci się zbyt mały; jeśli zainteresował Cię ten temat – przeczytaj więcej o dobieraniu dekoltu. 

ZapiszZapisz