Co założyć żeby ukryć brzuch? 3 fasony dla Ciebie!

Co założyć żeby ukryć brzuch?
3 fasony dla Ciebie!

Co założyć żeby ukryć brzuch? To pytanie pada w naszym salonie co najmniej kilka razy w tygodniu! Wiemy, że czasami każda z nas ma coś do ukrycia. Nawet te z nas, które na co dzień nie mają sobie nic do zarzucenia czasami mają gorszy okres, a jak na złość wesele wypada właśnie w takim terminie. Co wtedy poradzić? Sięgnąć po odpowiedni krój sukienki! Odpowiednia kreacja zdziała cuda, wierzcie nam.

Wzory, ozdoby, odcięcia

Broń numer jeden – wszelkie ozdobniki w okolicy pasa! Doskonale zasłaniają co trzeba oraz skutecznie odwracają uwagę. Czy to będzie ozdobne marszczenie, falbana, czy wiązanie – wybór należy do ciebie. My proponujemy asymetryczną sukienkę Chiko. Tutaj mamy aż 3 tuszujące zabiegi: kopertowe wiązanie w pasie, falbanę a dodatkowo sama tkanina jest we wzory. Pozwala na podkreślenie talii, jednak nie jest to konieczne. Dodatkowo dekolt w szpic optycznie wysmukla sylwetkę. Modna, dziewczęca propozycja, sprawdzi się na wiele okazji.  

Co założyć żeby ukryć brzuch - sukienka CHIKO tuszuje brzuch aż na trzy sposoby

Sukienka CHIKO ukryje drobne niedoskonałości i podkreśli atuty każdej sylwetki

Luźny krój

Prosta sukienka Dolores również świetnie spełni rolę tuszującą. Luźny krój, z dodatkowymi zaszewkami, nie pozwoli stwierdzić gdzie dokładnie kończy się materiał! Wykonana z delikatnego szyfonu, pięknie układa się w ruchu i nadaje jeszcze większej lekkości sylwetce. Idealna i na wesele i na przyjęcie ogrodowe.

Co założyć żeby ukryć brzuch - sukienka DOLORES luźno opływa ciało

Sukienka DOLORES nie opina sylwetki, przez co dobrze maskuje brzuch

Oszukańczy oversize

Od kilku sezonów moda wychodzi na przeciw ukrywaniu wszelkich krągłości. Fasony oversize królują w szafach. Sukienki takie dają pełen komfort tuszowania! Na przykład szmizjerka Hortes nada się do tego celu. Elegancka koszulowa sukienka z długim rękawem to już klasyka! Dowolność w ilości zapinanych guzików, pozwala zatuszować brzuch, jednocześnie pokazując nogi lub dekolt. Można ją przewiązać paskiem lub puścić luźno.
Należy jednak pamiętać, że krój oversize również powinien mieć odpowiednio dobrany rozmiar, by nie zniekształcać sylwetki.

Co założyć żeby ukryć brzuch - sukienka HORTES w stylu oversize zamaskuje brzuch

Oversizowy krój sukienki HORTES ukryje wszystkie niedoskonałości

Szukając rozwiązań, mających odebrać optycznie kilka kilogramów koniecznie pamiętaj o obcasach! Zestawione z odpowiednim fasonem kreacji, podwoją nawet efekt!
Jeśli twoja figura wymaga specjalnego podejścia, pamiętaj, że wykonujemy w cenie drobne poprawki, o czym możesz przeczytać więcej tutaj.