Sukienki na Sylwestra 2021

Sukienki na Sylwestra 2021

Sukienki na Sylwestra to zawsze ciężki wybór. Trzeba wziąć pod uwagę charakter imprezy, przewidzieć panującą tam temperaturę, rozwój akcji – czy będą tańce? oraz pomyśleć o własnym samopoczuciu w danej kreacji. Weźmy pod lupę trzy najbardziej prawdopodobne scenariusze imprezy sylwestrowej.

Kameralna domówka

Prawdopobnie duża część z was spotka się z kilkoma znajomymi w czyimś domu. To komfortowe warunki, pozwalające na dużo swobody i umiarkowanie formalny strój. Sprawdzą się tutaj zarówno sukienki koktajlowe, jak i wieczorowe, a nawet spodnie – jeśli macie taką ochotę. Zależnie od wzajemnych ustaleń, jeśli impreza nie ma motywu przewodniego proponujemy klasyczną małą czarną, albo trapezową sukienkę z falbaną Yara. Jest luźna, tuszująca, pasuje na praktycznie każdą figurę – można ją związać paskiem albo puścić luźno. Nieco wydłużony tył działa na korzyść sylwetki. Falbana na dole dodaje jej powabnego, imprezowego charakteru. Czarny kolor pasuje do wszystkiego i pozwoli na dowolny wybór biżuterii.
Jeśli jednak w toku imprezy uznacie, że macie ochotę potańczyć – będzie się doskonale prezentować!

Sukienka szeroka z falbaną na sylwestra

Szeroka, zamaszysta czarna sukienka na sylwestra

Impreza taneczna

Po długim, ciężkim roku niektóre z was pewnie mają ogromną ochotę na klasyczną imprezę taneczną. I bardzo dobrze! Trzeba sobie odreagować wielomiesięczny stres i siedzenie w domu. Warto też podkreślić swój zabawowy nastrój bardziej szaloną kreacją. Cekiny zawsze były nieodłącznym elementem strojów sylwestrowych. My proponujemy coś innego, ale równie efektownego – miękka eko-skóra w zwierzęcy print – sukienka Ocelot. Pięknie mieni się nawet w przygaszonym świetle. Idealna, zwężana ku dołowi mini, tuszująca brzuch. Delikatny dekolt i rękaw 3/4 zostawiają miejsce na biżuterię. Jak szaleć to szaleć!

Efektowna sukienka w zwierzęcy print, z eco-skóry, na sylwestra

Kobieca sukienka sylwestrowa w zwierzęcy print, z dzianiny i eko-skóry

Świętowanie w domowym zaciszu

Sukienki na Sylwestra 2021 muszą też obejmować propozycje domowe. Z pewnością nie wszyscy będą chcieli spotykać się z innymi, część wybierze domowe zacisze. Jednak nawet w domu możecie poczuć ducha celebracji! Załóżcie odpowiednią sukienkę, a od razu poczujecie się jak na imprezie! Nie ma wątpliwości, że musi to być coś szczególnie wygodnego, nie krępującego ruchów, ale jednocześnie w pewien sposób wyjątkowego. Proponujemy sukienkę Estella – bawełnianą małą czarną. Doskonale wygląda na sylwetce, a pobłyskująca taśma wszyta na boku dodaje wyjątkowości. Będzie wyglądać dobrze nawet do kapci!

Wygodna, czarna, bawełniana sukienka z ozdobną taśmą Estella

Sukienka z wygodnej bawełnianej dzianiny z ozdobnymi taśmami Estella

Wybierając sukienki na Sylwestra 2021 pamiętajcie przede wszystkim o własnym komforcie. Po takim roku najważniejsze jest to, żeby czuć się dobrze samej ze sobą. I bawcie się dobrze!