Jak nosić kombinezon na co dzień?

Jak nosić kombinezon na co dzień?

Jak nosić kombinezon na co dzień, to może być nawet trudniejsze pytanie, niż jak nosić go elegancko. Skusiłaś się na kombinezon, założyłaś na jedną uroczystość, a teraz wisi w szafie? Znamy to. Postaramy ci się pomóc stworzyć codzienne zestawy z kombinezonem.

Odpowiednia góra

Dobierając marynarkę, kurtkę, czy sweter mamy ogromne pole kreacji. Zależnie od materiału, faktury i charakteru okrycia wierzchniego możesz uzyskać bardziej lub mniej elegancki efekt. Jeżeli zależy ci na dodaniu luzu – wybierz ramoneskę lub kurtkę jeansową. One zawsze pasują i dają casualowy charakter.
Pamiętaj jednak, by góra była odpowiedniej długości, aby nie poszerzać bioder. Powinna kończyć się najniżej w miejscu odcięcia kombinezonu!

Płaskie obuwie

Obuwie dobrane do kreacji również potrafi wiele zmienić. Planując, jak nosić kombinezon na co dzień, weź pod uwagę głównie płaskie obuwie. W szpilkach zawsze będziesz wyglądać elegancko. Jeśli szukasz obcasów w wersji codziennej – sprawdź te niższe i grubsze.
Tutaj istotna będzie długość i szerokość nogawki twojego kombinezonu. Jeśli jest to dość szeroka nogawka, jak w kombinezonie Celeste – załóż wycięte baletki lub cięższe mokasyny. Gdy nogawka jest wąska – jak w kombinezonie Komi – możesz wybrać dowolny model, nawet ulubione trampki.

jak nosić kombinezon - propozycje obuwia do kombinezonu CELESTE

Do kombinezonu CELESTE z prostą nogawką dobierz wycięte baletki lub masywne mokasyny

jak nosić kombinezon - do kombinezonu z wąską nogawką będą pasować nawet trampki

Do kombinezonu KOMI z wąską nogawką będą pasować nawet ulubione trampki

 

Torba lub… plecak!

Dodatkiem, którym możesz dodać luzu swojej stylizacji jest również torebka. Te większe, z grubszych materiałów dodadzą także nonszalancji, a przy okazji bez trudu zmieścisz wszystko, co potrzebne. Jeśli chcesz uzyskać młodzieżowy efekt – wybierz plecak! Plecaki wracają na wybiegi. Od lekkich, wszechobecnych „worków” w niezliczonych wersjach, przez skórzane mini kuferki, aż do eleganckich, ozdobnych propozycji wielkich projektantów.

jak nosić kombinezon - zamiast torebki wybierz plecak

Duża torba lub plecak sprawią, że stylizacja z kombinezonem nabierze bardziej codziennego charakteru

Jeśli szukasz nowej kreacji, rozważ z czym możesz ją połączyć, by uzyskać różnorodne efekty. Planując jak nosić kombinezon, spróbuj stworzyć stylizacje eleganckie i na co dzień, operując różnymi okryciami wierzchnimi i dodatkami. Sama zobaczysz, że to nie takie trudne.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak tworzyć eleganckie stylizacje z kombinezonem – zajrzyj do postu na ten temat.