TRENDY KOLORYSTYCZNE NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2017/2018

Trendy kolorystyczne na sezon Jesień/Zima 2017/2018

Trendy kolorystyczne na sezon jesień/zima 2017/2018 będą bardzo zróżnicowane. Co w tym sezonie będzie modne?

autumn maple kolor trendy 2017/2018

Odcień rudości pojawia się co sezon na wybiegach, jednak tej jesieni będzie modny kolor nazwany przez Instytut Pantone Autumn Maple. Balansujący pomiędzy pomarańczowym a brązem, klasyczny kolor przywodzący na myśl liście klonu jesienią. Wspaniale będzie się łączył z innymi odcieniami jesieni. Butelkowy zielony, granatowy, czy musztardowy będą stanowić z nim piękny i oryginalny duet.

ballet slipper kolor trend jesień zima

Ballet slipper to kolor jasnego różu, który ma kojarzyć się z baletnicą. Lekki dziewczęcy i delikatny. Pastele zazwyczaj kojarzą się z wiosną, jednak w tym sezonie pudrowy róż będzie królował również zimą i jesienią. W tym sezonie zaskakują nie tylko printy i fasony, ale także kolory królujące na wybiegach.

butterrum fw

Butterum, to kolejny kolor, który powraca jesienią. Ciepły odcień brązu, karmelowy, camel – nazw jest wiele, jednak efekt jest tak samo powalający. Kolor ziemi, bardzo jesienny, otulający i pasujący każdemu typowi urody.

golden lime

Kolor Golden Lime to bardzo nieoczywisty odcień zieleni. Barwa dojrzałej zielonej oliwki z żółtymi podtonami, bardzo interesujący i przyciągający wzrok. Idealnie będzię się komponował w formie jesiennych dodatków, lub w zestawieniu z innymi kolor trendami w tym sezonie.

grenadine fw

Czerwień jest nieustająco pięknym i energetycznym kolorem, i powraca niemal w każdym jesiennym sezonie. Teraz występuje w odcieniu Grenadine. Żywy, energetyczny odcień o malinowym podtonie. Wyjątkowa barwa, która sprawi że każda stylizacja nabierze charakteru.

marina fw

Marina to naszym zdaniem jeden z najpiękniejszych odcieni niebieskiego. Delikatnie rozbielony błękit, podchodzący pod granat z fioletowymi podtonami. Cudowny, szlachetny, będzie pasował absolutnie każdemu. Odświeżający i wyrazisty.

natural gray fw

Szary i różne jego odcienie, to kolor, który powraca każdego sezonu w róznych tonacjach. Teraz niezwykle trendy będzie szarość, wpadająca w metaliczne odcienie, kolor żelaza. Bardzo stylowa i uniwersalna barwa, która będzie królować jeszcze przez wiele kolejnych sezonów.

Trendy kolorystyczne na sezon jesień/ zima 2017/2018 potrafią zaskoczyć, ale także potwierdzają, że klasyka obroni się sama.

navy peony kolor trend 2017/2018 granat

Trendy kolorystyczne w tym sezonie stawiają na ciemne barwy. Pierwszym z nich jest Navy Peony, kolor który w tym sezonie nazywany jest nową czernią. Granatowy odcień, podszyty szarością, nieco gotycki kolor, który jednocześnie jest bardzo wdzięczny, elegancki i stylowy.

shaded spruce kolor trend jesień zima

Kolejnym ciemnym kolorem jest Shaded Spruce. Ciemny, morski i niejednoznaczny. Odcień który jest gdzieś pomiędzy butelkową zielenią a granatem, będzie w sezonie 2017/2018. Ciemny, przyciągający wzrok, przypadnie do gustu osobom, które nie przepadają za czernią .

tawny pory burgund bordo, kolor trendy 2017/2018

Ostatnim prezentowanym kolorem jest burgund Tawny Port, kolor wina, ciemnej czerwieni wpadającej w fiolet. Będzie idealny dla kobiet, które nie czują się pewnie w klasycznej czerwieni.